Schoolpartner | Spravujte jazykovou školu jednoduše online

Schoolpartner je moderní CRM pro jazykovou školu

Spousty excelových tabulek, hromady textových dokumentů, kupy faktur a zmatky kolem komunikace se studenty i lektory. Také je to váš denní chleba a už si nad tím zoufáte? Dejte šanci pokroku a objednejte si multifunkční CRM pro jazykovou školu Schoolpartner.

Plnohodnotný CRM pro jazykovou školu

Co vám CRM pro jazykovou školu Schoolpartner může nabídnout? Je toho spousta. V rozhraní pro administrátora najdete správu přihlášek, automatické e-maily, knihovnu, burzu lektorů, studijní plány, správu učeben či finanční reporting. Rozhraní pro lektory je přizpůsobeno jejich potřebám a požadavkům, rozhraní pro studenty zase pomůže vašim klientům zefektivnit učení. A nakonec je tu i obsáhlé rozhraní pro odběratele.

Vše na jednom místě

Už žádná složitá fakturace. Už žádná zapomenutá nebo zmatečná komunikace s klienty. Už žádné komplikace při tvorbě rozvrhů a rozdělování učeben. Už žádné složité hledání lektorů přes inzertní portály. Už žádný stres. CRM pro jazykovou školu Schoolpartner vám do vaší práce vnese řád, klid a pohodu. Vše konečně budete mít přehledně přímo před sebou, a hlavně v jednom jediném programu.

Vyzkoušejte CRM pro jazykovou školu

Schoolpartner už vyzkoušely desítky tisíc studentů, tisíce lektorů a tento CRM pro jazykovou školu byl použit na bezmála 60 tisíc kurzů. Z čehož plyne, že se na něj můžete 100% spolehnout a je ideálním pomocníkem pro práci majitelů jazykové školy, pro lektory i pro samotné studenty. A kdo si tím není jistý, ten si ho může vyzkoušet v bezplatné demo verzi, která je na 30 dnů k dispozici každému zájemci. Půjdete do toho?