Schoolpartner | Spravujte jazykovou školu jednoduše online

Vyzkoušejte plnohodnotný informační systém pro jazykové školy Schoolpartner

Vedete nebo zakládáte jazykovou školu a máte práce nad hlavu? Všude spoustu dokumentů, tabulek a faktur, ve kterých ztrácíte přehled nejen vy sami, ale i vaši lektoři? Udělejte rázný konec zmatkům – informační systém pro jazykové školy Schoolpartner dokáže pomoci se vším, co budete potřebovat.

Informační systém pro jazykové školy

Jazyková škola musí dobře fungovat, aby s ní byli studenti spokojeni. Ale není to vždy snadné. V době velkých technologických pokroků je proto výhodné využívat různé IT nástroje, které vám pomohou provoz jazykové školy zefektivnit, zrychlit a zpřehlednit. Informační systém pro jazykové školy Schoolpartner tohle všechno umí – a nahradí všechny vaše stávající programy i systémy.

Mějte přehled

Informační systém pro jazykové školy Schoolpartner toho nabízí skutečně hodně. Naleznete v něm rozhraní pro administrátora, pro lektory, pro studenty i pro odběratele. Ve všech je k dispozici tolik funkcí, že je možná ani nezvládnete všechny využít – ale klidně můžete. Informační systém pro jazykové školy vám pomůže s organizací výuky, hledáním lektorů, odesíláním faktur i komunikací se zákazníky. A umí toho ještě mnohem víc.

Informační systém pro jazykové školy na zkoušku

Nejste si jisti, jestli je informační systém pro jazykové školy Schoolpartner to pravé řešení pro vás? Tak proč to nevyzkoušet? Máte možnost otestovat na 30 dní jeho demo verzi, a to zcela zdarma. Pokud zjistíte, že vám vyhovuje, objednáte si plnou verzi, do níž budou nahrána již uložená data z demo verze. A vaše jazyková škola může začít růst a prosperovat.