Schoolpartner | Spravujte jazykovou školu jednoduše online

Hledáte program pro jazykovou školu? Vyzkoušejte Schoolpartner

Udržet pořádek v účetnictví, mít stálý přehled o komunikaci se zákazníky, postarat se o hladký průběh výuky, snadno komunikovat s lektory a ponechat si přitom nadhled? To není snadné. Ale program pro jazykové školy Schoolpartner vám s tímto může pomoci.

Multifunkční program pro jazykové školy

Pracujete s tabulkami v Excelu, píšete dokumenty ve Wordu, máte systém pro komunikaci s lektory, v jiném programu tvoříte rozvrhy a další používáte pro tvorbu faktur? Vedení jazykové školy je náročné, ale přitom vše musí dokonale fungovat, jinak přijdete o lektory i studenty. Abyste se v tom neztráceli, ale naopak byli efektivnější a pracovalo se vám lépe, je ideální najít si jeden plnohodnotný program pro jazykové školy, který zvládne vše, co potřebujete. A tím je právě Schoolpartner.

Prověřený program pro jazykové školy

Schoolpartner není žádná rychlokvaška. Jedná se o prověřený program pro jazykové školy, který už nespočet jazykovek používá. A naprostá většina uživatelů si nemůže práci se Schoolpartner vynachválit. Proč? Obsahuje tolik funkcí, že tomu ani nebudete věřit. Nabízí nejen rozhraní pro administrátora, ale můžete ho zpřístupnit i ostatním – je tu rozhraní pro lektory, pro studenty či pro odběratele. Díky jednomu systému budete všichni v obraze a budete zvládat práci efektivněji a přehledněji.

Demo program pro jazykovou školu

Možná váháte. Zakoupení nového programu pro jazykovou školu je velké rozhodnutí. Co když vám nebude vyhovovat? Než nad tím přemýšlet, raději si ho vyzkoušejte. Všem zájemcům je k dispozici demo verze, již můžete na 30 dní vyzkoušet zcela zdarma. Když se potom rozhodnete zakoupit si Schoolpartner, zůstanou vám v plné verzi i vaše zkušební data. A když ho nebudete chtít? Nic se neděje. Ale věřte, že ho chtít budete.