Schoolpartner | Spravujte jazykovou školu jednoduše online

Vyzkoušejte pro řízení jazykové školy software Schoolpartner

Na trhu je mnoho různých programů určených speciálně pro jazykové školy. Ale ne všechny mají tolik funkcí, kolik potřebujete. Ne všechny jsou tak efektivní a přehledné, jak byste si přáli. Pokud sháníte pro řízení jazykové školy software, který je skutečně profesionální a plnohodnotný, vsaďte na Schoolpartner.

Řízení jazykové školy software zpřehlední

Umíte si představit vedení jazykové školy bez profesionálního IT systému? To už snad ani není možné. Dnes potřebujete pro řízení jazykové školy software, který pokryje všechny vaše požadavky, bude mít potřebné funkce, pomůže vám se správnou výuky, s ekonomickou stránkou školy, s komunikací a s mnoha dalšími problémy. Schoolpartner tohle všechno umí – a zvládá toho ještě mnohem víc.

Schoolpartner je pro všechny

Pro řízení jazykové školy software Schoolpartner nabízí nespočet funkcí a hned čtyři rozhraní. To nejdůležitější je samozřejmě pro administrátora – v něm můžete spravovat e-maily, hledat lektory, zakládat knihovny, řešit finanční stránku podnikání, rozdělovat učebny, tvořit rozvrhy a mnoho dalšího. Pak je tu rozhraní pro lektory, které umožňuje mít lepší přehled o výuce, rezervovat časy nebo hledat kurzy. Rozhraní pro studenty pomáhá se studijními plány, omluvenkami, zpětnou vazbou i hledáním výsledků testů. A rozhraní pro odběratele zvládá faktury, omluvenky a další administrativu.

Vyzkoušejte si pro řízení jazykové školy software

Nabídka funkcí Schoolpartner možná vypadá zajímavě, ale leckdo bude přesto váhat. Využijete pro řízení jazykové školy software Schoolpartner skutečně naplno? Bude vám stačit? Nejlepším řešením, jak to zjistit, je vyzkoušet si ho. Máte možnost otestovat si jeho funkce v demo verzi, která je na 30 dní zdarma. V ní zjistíte, jestli je Schoolpartner ten pravý partner pro vás.