Schoolpartner | Spravujte jazykovou školu jednoduše online

Schoolpartner je bezkonkurenční software pro jazykové školy

Pokud hledáte software pro jazykové školy, který nahradí Excel, Word a mnoho dalších programů, vyzkoušejte Schoolpartner. Zefektivní výuku i řízení jazykové školy, udělá pořádek ve všech vašich záležitostech a je k dispozici jak administrátorům, tak studentům.

TOP software pro jazykovou školu

Řízení jazykové školy je náročné. Každý, kdo ho už někdy vyzkoušel, to moc dobře ví. Bez specializovaných programů už to skoro ani není možné. Schoolpartner je software pro jazykovou školu, který byl vyvinutý přesně pro potřeby vedení školy, lektorů, studentů i pro všechny ostatní spolupracovníky. Má několik rozhraní a tolik funkcí, že zvládne splnit všechny vaše požadavky. Všechny ostatní programy můžete rovnou smazat – tento jedinečný software pro jazykovou školu je plnohodnotně nahradí.

Jazyková škola software potřebuje

Je mýtus, že byste se obešli bez specializovaného programu. Pokud ho nemáte, je vedení jazykové školy plné zmatků, chyb a nedokonalostí. Což odradí jak lektory, tak studenty i potenciální zájemce o studium. Jazyková škola software potřebuje. A to takový, který na jednom místě nabídne všechny funkce, které jsou k jejímu vedení potřeba. Schoolpartner přesně takový je – zjednoduší vám komunikaci i fakturaci, nabídne přehled o financích, umožní zefektivnit výuku a podá vám pomocnou ruku vždy, když ji budete potřebovat.

Software pro jazykové školy i lektory

Výhodou Schoolpartner je, že disponuje čtyřmi rozhraními. Na výběr je nejen administrátorské, ale využívat ho mohou také lektoři, studenti či odběratelé. Všichni si v něm najdou to své – přehled učeben a rozvrhů, snadný přístup k výsledkům testů, přihlášky, omluvenky, možnost zpětné vazby. Software pro jazykové školy Schoolpartner je tu skutečně pro všechny – a desítky tisíc lidí už si ověřily, že skutečně funguje.